Loading...

   Wybierz kategorię

   Wróć
   Poprzednie Następne

   Kraków |

   Radosna, ciekawska Negri ożywi twój każdy dzień

   Do adopcji polecam ok. 4-5-letnią sunię wielkością sięgającą przed kolano i ważącą ok. 14 kg. Negri to wesołą, przyjazna i żywiołowa sunia. Jest bardzo uległa wobec człowieka – często kładzie się na ziemi i czeka na głaskanie. W stosunku do opiekuna jest bardzo towarzyska i łagodna, lubi zainteresowanie nią. Na spacerach jest ciekawska, wszystko chce poznać, długo nie ustoi w miejscu. Gdy się niecierpliwi, lubi sobie poszczekać. Ciągnie na smyczy, ale jest to do wypracowania. Jest pozytywnie zainteresowana innymi psami. Negri czeka z utęsknieniem na swojego człowieka! Idealnie odnajdzie się w rodzinie, w której dużo się dzieje, w której jest wiele rąk do głaskania.
   Negri jest zachipowana, zaszczepiona i wysterylizowana. Nie zostanie wydana na łańcuch. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy i odbycie wizyty przed i po adopcyjnej.
   Sunia przebywa pod LUBLINEM, ale w razie potrzeby możemy zorganizować dla niej transport do nowego domu.

   Negri do obejrzenia: https://youtu.be/X5cLKgoY5m0

   wiek: ok. 4-5 lat
   wielkość: średnia/przed kolano, wysokość w kłębie: +/- ok. 43 cm
   chip: 616093400106949

   1. Przed adopcją obowiązuje wizyta przed adopcyjna w domu przyszłego właściciela oraz podpisanie umowy adopcji.
   2. Przed wydaniem do adopcji pies/suczka poddawane są zabiegowi kastracji/sterylizacji na koszt schroniska. Przed zabiegiem przeprowadzane są badania psa. W przypadku, kiedy stan zdrowia nie pozwala na zabieg adoptujący zobowiązuje się do jego przeprowadzenia w terminie do 3 miesięcy od daty adopcji. W przypadku szczeniaka po osiągnięciu odpowiedniego wieku.
   3. Wiek psa oceniamy na podstawie jego uzębienia oraz ogólnego wyglądu zewnętrznego. Jest on podawany orientacyjnie.
   4. W przypadku adopcji psa poza województwo lubelskie, jeśli adoptujący nie ma możliwości przyjechać po psa osobiście, pomagamy zorganizować transport. Pokrycie kosztów transportu leży po stronie adoptującego. Staramy się organizować transporty łączone, żeby koszty zostały rozłożone na kilku właścicieli.
   5. WAŻNE!! Opis charakteru psa robimy na podstawie jego obserwacji w schronisku. Nie ponosimy odpowiedzialności za zmianę jego zachowania w warunkach domowych. Zachowanie i charakter psa mogą się zmienić po adopcji. Pies potrzebuje czasu, żeby zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Może niszczyć, załatwiać się w domu, mieć trudności w zostawaniu samemu w domu. Obowiązkiem przyszłego właściciela jest praca z psem oraz przyzwyczajanie go do nowej sytuacji/miejsca. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić psu odpowiedniego wprowadzenia oraz poświęcić trochę czasu na pracę z nim to przemyśl jeszcze raz czy na pewno chcesz stać się jego opiekunem na dobre i na złe. Psy ze schronisk to często psy skrzywdzone, porzucone, po przejściach. Pomyśl co muszą przeżywać kiedy wracają z domowego ciepła do zimnego boksu z nieudanej adopcji. ZWIERZĘ TO NIE ZABAWKA!

   Dodane o 20:04, 06 kwietnia 2021

   Wygasa: 15 czerwca 8374

   Wyświetleń:119

   ID ogłoszenia: 10258

   Copy link
   Powered by Social Snap