Loading...

   Wybierz kategorię

   Kielce |

   Kocurek Tami do adopcji

   Tami, młodziutki kocurek, urodzony ok. 26.05.2020.
   Wychowywał się wraz z mamą i rodzeństwem w domu naszych wolontariuszy. Zapewniono mu stały kontakt z człowiekiem, innymi kotami oraz sporym psem. Nauczył się korzystać z kuwety, bawić kocimi zabawkami. Uwielbia wspinać się po drapaku.
   Tami jest kotkiem o delikatnej psychice. Uwielbia kontakt z człowiekiem, spać wraz z nim w łóżku, czując jego bliskość i ciepło. Przyjemnie wtedy mruczy. Niestety nie najlepiej czuje się w towarzystwie innych kotów, ich obecność traktuje jak zagrożenie. Boi się też nagłych dźwięków.
   Idealnym domem dla Tamiego jest mieszkanie bez małych, biegających i bawiących się dzieci oraz innych zwierząt. Tami idealnie odnajdzie się w domu jako koci jedynak, mając za towarzystwo spokojnych opiekunów

   Tami posiada książeczkę zdrowia, jest zdrowy, został odrobaczony i 2x zaszczepiony przeciw chorobom wirusowym. Kociak został także poddany zabiegowy kastracji.
   Poszukujemy dla Tamiego domu w którym będzie bezpieczny, nie będzie samopas wychodził na dwór, gdzie czeka mnóstwo niebezpieczeństw, domu w którym otrzyma odpowiednią, zdrową wysokomięsną karmę.
   Jeśli możesz to zapewnić maluchowi, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością prześlemy ankietę przed adopcyjną, której wypełnienie jest pierwszym krokiem adopcji naszego podopiecznego.
   Tami przebywa w Lublinie, jest pod opieką Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt. Nie dowozimy zwierząt do nowych domów, ale pomagamy w organizacji transportu.

   Dodane o 18:03, 30 marca 2021

   Wygasa: 07 czerwca 8374

   Wyświetleń:126

   ID ogłoszenia: 10221

   Copy link
   Powered by Social Snap