Loading...

   Wybierz kategorię

   Wróć
   Poprzednie Następne

   Łódź |

   Bryś szuka odpowiedzialnego domu

   Dziś przedstawiamy Wam Brysia, który jakiś czas temu trafił pod naszą opiekę. W hoteliku z behawiorystą odrobił lekcję i jest już gotowy szukać swojego jedynego człowieka.
   Tu nie chodzi o to że comiesięcznie musimy płacić za jego utrzymanie i szkolenie, chodzi o to że on zasłużył już na szczęście w swoim domu… Tylko i wyłącznie dzięki Wam darczyńcom miał taką szansę
   Bryś który w hoteliku nazywany jest „wiejskim zaczepnisiem”

   ma około 5 lat i waży ok. 8 kg.
   Szukamy mu odpowiedzialnego domu dlatego postaramy się opisać go Wam bardzo szczegółowo.

   Bryś nie miał łatwego życia, poprzedni właściciele nie mieli czasu się nim zajmować, był to dom gdzie nadużywano alkoholu… Była tylko jedna osoba, której los psiaka leżał na sercu. Aby ustrzec psa z taką przeszłością od schroniska trafił do domowego hoteliku gdzie codziennie pracuje z profesjonalistami. Przez kilka miesięcy zrobił ogromne postępy i jest już gotowy do adopcji

   Bryś uwielbia szczekać. Ma zaczepny charakterek dlatego ciężko mu odpuścić nadarzające się do szczekania okazje. W ten sposób stara się na opiekunie wymuszać swoje zachcianki.
   Przyszły właściciel nie może ulegać jego próbą.

   Uwielbia spacery, bez problemu daje zapiąć się na smycz (grzecznie stoi i czeka na nagrodę w postaci psiej karmy lub smaczków), troszkę ciągnie na smyczy. Jest ciekawy świata dlatego fajnie byłoby żeby miał aktywną rodzinę, która zaspokoi jego potrzebę ruchu. Jest nauczony rytuału przed wyjściem na spacer, musi spokojnie usiąść, dopiero wtedy cała procedura zacznie działać (oczywiście nie za darmo )

   uwielbia być miziany i głaskany. Jednak nowy opiekun najpierw musi zdobyć jego zaufanie, ale jak to już się stanie to Bryś będzie wiernym przyjacielem. To nie typ psa, który natychmiast wpadnie w nasze ramiona, został skrzywdzony przez los i musi zaufać. Potrzebny człowiek który dostosuje się do jego tempa.

   potrafi sam zostawać w klatce kennelowej, kojarzy mu się pozytywnie, zawsze dostaje psiego łakocia

   Bryś grzecznie zostaje w domu, nie psoci, nie niszczy, a swoje potrzeby załatwia wyłącznie na zewnątrz

   początkowo jest nieufny wobec nowo poznanych osób, w przeszłości zdarzało mu się pokazywać w takich sytuacjach zęby. Obecnie jest coraz lepiej. Jednak nowy opiekun musi dać mu czas- nie głaskać na siłę, nie robić gwałtownych ruchów. Jak już się do kogoś przekona to nie ma żadnych problemów z głaskaniem i mizianiem

   Preferujemy dom bez małych dzieci, bo Bryś niekoniecznie je akceptuje ze względu na swoją przeszłość, oraz ich szybkie i niekontrolowane ruchy.

   Bryś potrzebuje człowieka, który zrozumie jego potrzeby i da mu czas na oswojenie się z nowym miejscem. Nie będzie naciskał i cierpliwie poczeka aż Bryś mu zaufa.

   Obowiązuje procedura adopcyjna:
   1. Ankieta adopcyjna (na Waszą prośbę Wam wysłana)
   2. Spacery zapoznawcze, abyście Wy się pewniej czuli i poznali psiaka, ale również piesek musi się pewniej poczuć
   3. Jeśli wszystko będzie na dobrej drodze, musicie przejść mini szkolenie z „obsługi” psiaka u specjalisty, który się nim zajmuje
   4. Obowiązuje wizyta przed jaki i po adopcji.
   5. Jeśli wszystko jest dobrze podpisujemy umowę adopcyjną
   6. Każda ze stron w dowolnym momencie procedury adopcyjnej ma prawo zrezygnować z adopcji.

   NIE DOWOZIMY PSA
   PRZEBYWA W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM

   telefon kontaktowy w sprawie adopcji
   518 669 206

   Dodane o 17:03, 30 marca 2021

   Wygasa: 07 czerwca 8374

   Wyświetleń:143

   ID ogłoszenia: 10216

   Copy link
   Powered by Social Snap